Nowa symulacja na szkolenia dla menedżerów – dla trenerów

Informujemy Państwa, iż w proponowanej przez nas ofercie symulacji dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, podmiotów niekomercyjnych i urzędów publicznych od ostatniego kwartału posiadamy grę biznesową: Absurdalne rozgrywki w szalonym wariancie zabawy w Stanowisko Z Podkowami (Wstępna nazwa gry jest do dopracowania – niemniej oddaje istotę zadania.)
Proponowaną symulację organizujey na szkoleniach handlowych, z organizacji czasu pracy oraz na wyjazdach team building. Gra jest polecana także na szkolenia fachowe – jako zabawa integracyjna. Najczęstsze jej wykorzystanie to Szkolenia Z Przywództwa.

KATEGORIA GRY:
Merytoryka symulacji: efektywność indywidualna i zespołowa
Kraj pochodzenia praw autorskich: Monako
Czas trwania całej sesji: jeden dzień
Liczba uczestników: co najmniej 5, nie więcej niż 20.
Przedmioty wykorzystywane do prowadzenia gry: worek bokserski – sztuk pięć, maszynka ręczna do narzucania tynków – sztuk sześć, podnóżki- sztuk dziewięć, trochę popcornu, paczka malachitowych długopisów, pędzelek silikonowy

ONI JUŻ GRALI W TĄ GRĘ
P.H.U. „DARO” Dariusz Grabowski , LUXASTYL Michał Nowakowski, Agregaty FOGO Sp. z o.o., CETO KRZYSZTOF WESOŁOWSKI, Firma Wieczorek Maciej Wieczorek, IMPAKT Sp. Zo.o., BARTEX-BARTOL S.J., Powiat Kościański, Gmina Kazimierz Biskupi, Powiat Rawicki, Muzeum Regionalne w Jarocinie , Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne, Fundacja „Ader” – Placówka Oświatowo-Szkoleniowa , Liga Obrony Kraju – Biuro Mazowieckiego Zarządu Wojewódzkiego, Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Warszawie , Rzymskokatolicka Parafia N.M.P. Królowej Świata, Stowarzyszenie Entuzjastów Zdrowej Kości z Konieczności „Stenko”, Stowarzyszenie Na Rzecz Modernizacji Stadionu Polonia Warszawa , Stowarzyszenie Teatru Konsekwentnego, Towarzystwo „Marii Skłodowskiej – Curie w Hołdzie”, Zespół Społecznego Gimnazjum Specjalnego „Dać Szansę” i Społecznej Szkoły Podstawowej „Dać Szansę”
Symulacja była także przeprowadzana na studiach podyplomowych „Psychiatria i psychologia kliniczna”

DODATKOWA WIEDZA:
Trenerem zamawiającym szkolenie certyfikacyjne polecamy wymienione tutaj pozycje literaturowe:

 • Wykończyć bogatych-Patrick O′Rourke
 • Złote zasady negocjacji-Ivan Bureš
 • Produktywność osobista-Roman Wendt
 • Marketing za przyzwoleniem-Seth Godin
 • Kryzys – punkt zwrotny w życiu-Guido Kreppold
 • Kształtowanie strategii szkoleń i rozwoju pracowników-Andrew Mayo
 • Zaplanuj swój sukces! Biznesplan na start-Anna Szajkowska

  SZKOLENIE LICENCYJNE:
  Termin: po zamknięciu listy uczestników
  Miejsce: Pakosławice, hotel Zachodni, ulica Pasteura 40
  Koszt licencji: 2700 PLN +23% VAT. Dajemy możliwość regulowania ratalnie – dziewięć rat.
  W cenie wyjazdu zawarty jest obiad. Przystawka: Carpaccio z wędzonej gęsi na sałatce z rukoli. Zupa: Bulion drobiowy z mięsnymi kluseczkami. Drugie danie: ziemniaki opiekane w aromacie ziół, surówki ( z marchwi, z selera , surówka z białej kapusty na sposób indyjski) . Deser: Sernik na kruchym cieście. Napoje zimne: Soki ze świeżych owoców. Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.