Innowacyjna zabawa na szkolenia z przywództwa – licencja

Informujemy Państwa, że w naszej bibliotece symulacji dla branży Małych i Średnich Przedsiębiorstw, organizacji nie działających dla zysku i administracji państwowej od kolejnego roku przedstawiamy symulację szkoleniową: Absurdalne bicie rekordu w autorskim wariancie gry w gra w hokeja na trawie (Wstępna nazwa tej gry jest do dopracowania – natomiast pokazuje sens zadania.)
Ninieszą symulację realizujemy na kursach z finansów menedżerskich, z organizacji czasu pracy oraz na wyjazdach team building. Symulacja nadaje się też na szkolenia otwarte jako lodołamacz. Pierwotne jej użytkowanie to Biznesowe Kursy HR.

GŁÓWNE INFORMACJE DOTYCZĄCE SYMULACJI:
Merytoryka tego zadania: grupowe rozwiązywanie problemów i analiza sytuacji
Kraj pochodzenia zastosowanego modelu edukacyjnego: Malta
Czas trwania: półtorej godziny
Liczba uczestników: minimalnie 8, maksymalnie 20.
Rekwizyty: stojak pod łuk magnetyczny – sztuk dziewięć, łapka do wyciągania gwoździ – sztuk siedem, notes samoprzylepny – sztuk dwie, trochę brzoskwini, paczka lazurowych farbek, młynek do przypraw

SYMULACJĘ POLECAJĄ M.IN.:
R-Chem spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, LUXASTYL Michał Nowakowski, PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE SPAWSTAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ, Z-dy Mechaniczno Meblowe MEBLOMECH Sp. z o.o., Concept sp. z o.o., Grzegorz Cieślarski PHP TEX-BIS, Przedsiębiorstwo Handlu Produkcji i Usług „CENTRUM” Dominiak Ryszard, Powiat Koniński, Gmina Szamocin, Gmina Wapno, NZOZ Szpital w Puszczykowie im. prof. Stefana Tytusa Dąbrowskiego Sp. z o.o., Polskie Stowarzyszenie Perkusyjne, Fundacja Na Rzecz Młodzieży Niepełnosprawnej im. Marii Grzegorzewskiej , Koalicja „Karat”, Parafia Rzymsko-Katolicka św. Benedykta – patrona Europy, Stowarzyszenie Artystów Fabs, Stowarzyszenie Innowatorów Społecznych , Stowarzyszenie Ochrony Serca , Stowarzyszenie Trenerów Organizacji Pozarządowych STOP , Towarzystwo Mokotowskiego Uniwersytetu Trzeciego Wieku, Związek Harcerstwa Polskiego – Hufiec Warszawa Centrum Im. ks. Janusza I Mazowieckiego
Symulacja była również rozgrywana na studiach doktoranckich „Rekreacja”

BIBLIOTECZKA:
Wykładowcom biorącym udział w szkoleniu z dydaktyki gry proponujemy następujące pozycje książkowe:

 • Jedna ekonomia, wiele recept-Dani Rodrik
 • Zachód i cała reszta. Globalizacja a zagrożenie terrorystyczne-Roger Scruton
 • Zielona książeczka. OSIĄGAJ ZAMIERZONE CELE-Jeffrey Gitomer
 • Inspirujący menedżer-Judith Leary-Joyce
 • Piąta dyscyplina. Materiały dla praktyka-Art Kleiner, Charlotte Roberts, Ross
 • Przedsiębiorstwo społeczne. Kapitalizm dla ludzi-Muhammad Yunus
 • 21 strategii wybitnych sprzedawców -Brian Tracy

  SZKOLENIE UPRAWNIAJĄCE DO PROWADZENIA TEJ SYMULACJI:
  Termin: zostanie podane po zebraniu grupy
  Miejsce: Koniusza, pałac Ondraszek, ulica Cynamonowa 29
  Koszt symulacji: 2000 PLN brutto. Proponujemy możliwość płatności ratalnie – pięć wpłat.
  W cenie treningu znajduje się obiad. Przystawka: Terrina z kurczaka z boczkiem, kurkami i sałatą. Zupa: zupa z maślaków z ziołowymi kluseczkami kładzionymi. Drugie danie: Zrazy ze schabu po kasztelańsku podawane z gotowanymi ziemniakami oraz bukietem warzyw. Deser: Panna Cotta-Włoski deser o smaku waniliowym polany sosem z malinami.. Napoje zimne: Woda Cisowianka Perlage, Soki pomarańczowy, grejpfrutowy, 7up, Mirinda, Schweppes Tonic . Napoje ciepłe: Kawa, Kawa z mlekiem, Herbata, Cappuccino.